Akademia

Nasza Akademia to połączenie Domu Kultury z miejscem zabaw dla dzieci, znajdująca się w pięknej i malowniczej okolicy Józefowa. W rodzinnej atmosferze rozwija i uczy wszystkie dzieci. Zapewniamy szeroki wybór zajęć, zorganizujemy wymarzone urodziny, a dla najmłodszych czeka kącik zabaw. 

Okolice Akademii i dojazd

Dziecięca Akademia Twórczości to doskonałe miejsce dla dzieci położone w malowniczym Józefowie. Akademia znajduje się blisko Wawra, jak i Otwocka. W trakcie uczestnictwa dzieci w zajęciach rodzice spokojnie mogą pojechać po zakupy. Sam dojazd do Akademii jest bardzo prosty. Niespełna w odległości 400 m znajduje się przystanek linii Mini Bus oraz 702. Na bardziej zmotoryzowanych gości czeka parking pod naszą Akademią. 

Miejsce warsztatów

Warsztaty i zabawy w jednym miejscu? Oczywiście, że tak! Miejsce w którym odbywają się warsztaty dostosowane jest dla wszystkich dzieci. Nie przypomina ono wcale sali lekcyjnej ze szkoły – jest nowocześnie urządzona oraz kolorowa. Podczas warsztatów i różnych innych zajęć dzieci przebywają pod opieką wykwalifikowanej kadry, a rodzice mogą skorzystać z kącika kawowego lub skorzystać z oferty przygotowanej dla nich.

Miejsce urodzin i kącik malucha

Pomieszczenie sąsiadujące z miejscem warsztatów ma różne zastosowania. Przede wszystkim dostosowane jest dla naszych najmłodszych gości. Znajduje się w nim wiele cudownych zabawek, kredek, książeczek, gier, łamigłówek.. A na najbardziej wstydliwych gości czeka namiot TIPI w którym będą mogli się skryć przed całym światem. Choć nie na długo, bo nasza Akademia zaciekawi wszystkich. 
Kącik malucha jest wyjątkowym miejsce do zorganizowania wystrzałowych urodzin. W przestronnym pomieszczeniu pomieścimy wszystkich małych gości, przygotujemy poczęstunek oraz tematyczną zastawę. Malowanie twarzy, tatuaże wodne, tosty, gofry, warsztaty tematyczne.. Jak tutaj się zdecydować?