Balet

Balet

Opis zajęć

Zajęcia baletowe rozwijają plastyczność ciała, uczą wdzięku ruchów i gracji, a także pozwalają wyrazić dziecięce emocje. Rozbudzają wrażliwość na piękno i estetykę ruchu. Zajęcia doskonale wyrabiają nawyk prawidłowej postawy. Wpływają na ładną sylwetkę, poprawiają sprawność fizyczną.

Zajęcia z baletu zapewniają odpowiednią dawkę ruchu. Poprzez zabawę dzieci uczą się pięknego prowadzenia rąk, równowagi, rozwijają elastyczność ciała oraz wzmacniają mięśnie. Jest to wspaniała możliwość kontaktu dzieci ze sztuką i do zapoznania się z muzyką klasyczną.

Na lekcjach tańca dzieci uczyć się będą podstawowych figur baletowych, sekwencji choreograficznych a także będziemy zaszczepiać umiejętność rozciągania i rozgrzewania co w dalszej perspektywie przyczyni się do osiągnięcia niezbędnych podstaw do dalszego rozwoju tanecznego. Poziom zajęć dostosowany jest do umiejętności każdego dziecka.

Na zajęciach dzieci uczą się układów tanecznych, rozgrzewki, dostają zadania aktorskie, tym samym skutecznie pokonują nieśmiałość oraz nabywają pewności siebie i rozwijają kreatywność.

Prowadzący

Anna Mischenko

Urodziła się w Odessie na Ukrainie. Tancerka i choreograf. Pracuje jako choreograf i nauczyciel już 7 lat. Absolwentka szkoły baletowej w Odessie. Absolwentka Narodowego Uniwersytetu Pedagogicznego im. K. D. Ushyńskiego na kierunku sztuka i specjalności choreografia, kultura artystyczna, etyka i estetyka. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina kierunku taniec, specjalizacja choreografia i teoria tańca. Licencjat jako pedagog tańca, kultury artystycznej, etyki i estetyki. Magister sztuki; specjalizacja choreografia i teoria tańca. Doświadczenie sceniczne zdobywała w Narodowym Akademickim Teatrze Opery i Baletu w Odessie. W Studiu Tańca La Flaca pracuje od początku 2018 roku.

Zajęcia z Anią są wymagające, ale pełne uroku.

CENA ZAJĘĆ

Wejście jednorazowe: 45 zł
Karnet (4 zajęcia): 140 zł

LOKALIZACJA I TERMIN

Zespół Szkolno – Przedszkolny, Sobiekursk 36

wtorek 16.15 – 17.15